Jak to s námi chodí?

01

schůzka

architektonický návrh
V případě, že projevíte zájem o naše služby, Vás co nejdříve telefonicky kontaktujeme, abychom zjistili, co je předmětem Vašeho zájmu, a domluvíme se na termínu naší první schůzky, která je pro Vás zdarma. Na schůzce nám přiblížíte Vaše požadavky a my Vás, na základě zkušeností z podobných projektů, obeznámíme s přibližnou časovou a finanční náročností Vašeho projektu. V neposlední řadě si od Vás (pokud ji máte) vyžádáme dokumentaci, dle které můžeme finanční, časové a technologické aspekty více konkretizovat.

vizualizace a virtuální průchody
Viz výše.

02

cena

architektonický návrh
V další fázi Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku. V nabídce je uvedena záloha. Ta nám slouží jako pojistka v případě, že by zákazník z neudaných důvodů ze spolupráce odstoupil a naše práce by přišla nazmar. Prosíme Vás v tomto ohledu o pochopení. Zaplacením zálohy, která je obvykle ve výši 1/3 celkové ceny, tedy potvrdíte Váš zájem na tom, abychom do toho šli společně. V této chvíli tedy znáte konečnou a neměnnou částku, jejíž 1/3 jste již zaplatili. Jakmile se s těmito nepříjemnostmi vypořádáme, přichází příjemnější fáze: NÁVRH.

vizualizace a virtuální průchody
Cena závisí na tom jaký typ služby budete chtít. Statická vizualizace, virtuální průchod, virtuální realita nebo animované video jsou odlišné disciplíny, každá se specifickou náročností a tudíž i pořizovací cenou. Samozřejmě hraje roli i rozsah projektu a úroveň požadovaných detailů. Cenovou nabídku proto zpracováváme vždy individuálně, dle charakteru a rozsahu projektu.

03

návrh

architektonický návrh
Při návrhu dbáme především na to, aby dílo skutečně reprezentovalo Vás, Vaše myšlení a charakter. Na schůzkách se budeme snažit podrobně analyzovat Váš životní styl, zvyky a filozofii a při návrhu tyto aspekty promítat do výsledného díla. Na konzultacích Vás zahltíme našimi nápady a myšlenkami, které s Vámi budeme dále usměrňovat tak, abychom dosáhli výsledku, se kterým budete na 100% spokojeni. Každý detail návrhu navíc uvidíte prostřednictvím fotorealistických vizualizací, které jsou zahrnuty v celkové ceně projektu.

vizualizace a virtuální průchody
Pokud se jedná o zpracování vizualizací či VR pro externí subjekty není součástí cenové nabídky architektonický návrh.  Jako podklad pro zpracování 3D modelu si od Vás vyžádáme architektonickou studii stavby či interiéru, kterou samozřejmě můžete poptat i u nás :) Vizualizaci odladíme a doplníme o detaily, které dodají Vašemu návrhu šmrnc a punc realističnosti.

04

čas

architektonický návrh
Chápeme, že většina zákazníků si přeje zrealizovat svůj sen v co nejkratším čase. Nicméně pro dosažení co nejlepšího výsledku je třeba počítat s dobou, která je nutná pro kvalitní návrh, stanovení technologických postupů a v neposlední řadě realizaci. Toto je důležité nepodcenit a nevytvořit tak prvoplánové dílo, což se následně projeví v estetice, praktičnosti a zejména ve výsledné ceně. Odhadovaná doba od návrhu až po realizaci Vám bude blíže upřesněna, až se plně seznámíme s detaily projektu a Vašimi požadavky. Obecně platí, že čím více času dostaneme tím kvalitnější stavbu navrhneme.

vizualizace a virtuální průchody
Vše závisí na Vašich požadavcích. Můžou to být týdny, ale i měsíce. Doporučujeme tedy, abyste nás kontaktovali co nejdříve a my Vám mohli říct jak dlouho to asi potrvá.

05

realizace

architektonický návrh
Nejprve vypracujeme podrobnou výkresovou dokumentaci celého projektu tak, aby bylo vše před realizací nachystáno a detailně promyšleno. Během realizace poskytujeme odborný dohled nad pracemi, zajišťujeme dodavatele, řídíme tok Vašich prostředků, komunikujeme s úřady a dohlížíme na dodržování stanoveného harmonogramu. Vše směřujeme k tomu, aby výsledné dílo splnilo Vaše i naše očekávání a v mnohých aspektech ho i předčilo. Nakonec Vám poděkujeme za důvěru a budeme se těšit z Vaší spokojenosti.

vizualizace a virtuální průchody
Pokud máme vše ujasněno pustíme se do práce a výsledek bude brzo na světě. Pokud se Vám ještě něco nebude zamlouvat, můžeme doladit poslední detaily a pak už budete své vize prezentovat Vašemu publiku.